سابقه شرکت

شرکت پتروتابان تحت پوشش گروه بین المللی ، صنعتی و تجاری دروازه تجارت در سال ۱۳۸۸توسط شماری از مشاورین،کارشناسان و متخصصین با هدف تامین ” خدمات پایدار در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی” به مدیریت آقای علیرضا شبانکاره تشکیل شده است.

هدف این مجموعه ایجاد روابط استراتژیک تجاری منسجم در سراسر ایران با فعالان اصلی این بازار در بخش خصوصی و دولتی به صورت شفاف و مستقیم و همچنین برقراری زنجیره عرضه یکپارچه جهت توسعه شبکه مناسب بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش در سطوح کشور می باشد. کلیه روابط بر پایه ایجاد “اعتماد پایدار” و فرهنگ “تعامل مستمر” برنامه ریزی شده است. جهت ارایه خدمات کیفی و بهینه، سیاست ها و فرایندهای اجرایی درون و برون سازمانی این شرکت بر اساس استاندارد های جهانی و معیار ها و روش های موفق (Best Practices) پایه ریزی، و پیاده سازی شده است.

این شرکت با تشکیل هیئت علمی و فنی مهندسی نفتی خود متشکل از کارشناسان و متخصصین مجرب همواره سعی درتجزیه و تحلیل نیازهای جاری و آتی مشتریان خود و ارائه راه حل های مناسب با ایجاد حد اکثر کارایی و پوشش نیازهای کوتاه و دراز مدت نموده است.

ایجاد روابط پایدار با تامین کنندگان و مشاوران مطرح این صنعت در دنیا یکی از رکن های اساسی این شرکت جهت ارائه راه حل های کیفی می باشد. انتقال تکنولوژی برتر و آموزش های مربوطه به منظور ایجاد و توسعه روابط بین الملل این شرکت آورده شده است، چرا که معتقدیم تنها از طریق حمایت از نیروهای داخلی و تولیدات ملی است که می توان به بهره وری بنیادی و بلند مدت در کشور نائل شد. در راستای این اهداف، هیئت فنی و علمی این شرکت در بخش تحقیق و توسعه همواره تجربیات داخلی و خارجی خود را بصورت مشاوره ای و آموزشی در اختیار مشتریان و دیگر سازمان های فعال این صنعت گذاشته است تا سهم خود را در خود کفایی آتی کشورایفا کرده باشد.

شرکت پتروتابان در جریان تحریم همواره تلاش در تدارک کالاهای اساسی و مورد نیاز این صنعت نموده و با وجود محدودیت های موجود داخلی و خارجی توانسته است نیازهای مشتریان خود را با رضایت کامل پوشش دهد.

شرکت پترو تابان با 25 نفر کارمند مجرب تمام وقت و هیئت علمی و همچنین شریک های تجاری داخلی و خارجی خود در بخش های مختلف نفتی در صنایع پایین دستی و بالا دستی مشغول به فعالیت می باشد. همچنین این شرکت عضو Vendor List شرکت های مطرح نفت، گاز و پتروشیمی ایران از جمله شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نفت و گاز پارس و واحد های تابعه با سابقه موفقیت آمیز در پروژه های ملی است.

گواهی های ایزو اخذ شده به شرح زیر می باشند:

 ISO 9001:2008

ISO 14001: 2004

ISO / TS 29001:2010

HSE-M